Články,Mágia

Cesty mágie 4

zdroj: You Tube -Vedmina Izba – Inga Chosreova

Vojna s Jachve.

Dejiny sveta sú plné zabudnutých neznámych a vždy prekvapujúcich udalostí, faktov .

Predstavme si, že aj dnešná veda a staroveké poznanie sveta hovoria o tom istom. Len každý svojim vlastným jazykom. No význam posolstva je rovnaký.
Ako je to možné ?
Dnešná veda uznáva ,že na začiatku bol veľký chaos a chaos ako jedná veľká energia. Energia ktorá má kladný , záporný alebo neutrálny náboj. Energia pritom nie je ani zlá ani dobrá.

A na počudovanie, vedomosti našich predkov o fungovaní sveta hovoria o tom istom. Jazyk je síce iný ale význam rovnaký. A čo hovoria ? Vypočujme si príbeh starých bohov.

Na počiatku , bol svet iba veľký chaos. Chaos predstavoval všetku energiu sveta. Z tohto chaosu sa zrodil Otec Bohov.
Má rôzne mená : Aramazd, Achura mazda, Trojica bohov-stvoriteľov – Ptah, Ré a Amon
Jupiter alebo Jovis (lat. Iuppiter), starogrécky Dio.

Tento Otec Bohov – Achura Mazda rozdelil chaos na svet Bohov , Démonický svet a Temnú Voronku (temný Lievik). A do každého sveta stvoril svoje deti –Najvyšších Bohov. Niektorý boli dobrý ako deti svetla , nietorý zlý ako deti temna.
Pozor tma nepredstavuje zlo. Tma predstavuje tajomno, niečo čo je záhadné ,neznáme.
A Temná Voronka ? To je diera , lievik kam prepadajú zlé duše , energie,entity,ľudia. Z tohto sveta občas k nám prídu zlé , nebezpečné duše , démoni, ap. Je to lievik zatratenia . Je to carstvo zla.

Treba si uvedomiť že tak ako je svetlo je aj tma , ako je dobro je aj zlo všetko ako súčasť jednotného sveta.
Okrem Najvyšších bohov Achura Mazda stvoril aj nižších Bohov, démonov, temné energie..
Medzi tým Deti boha mali svoje deti a … svet sa rozrastal.
Nakoniec Achura Mazda stvoril svoje mladšie deti Ľudí.
Áno my ĽUDIA sme mladšími deťmi Otca Bohov Achuru Mazdu. Stvoril nás ako slobodných ľudí . Jeho deti – Bohovia nás učili ľúbiť svoju rodinu, zápasiť a bojovať o svoj slobodný šťastný život, milovať prírodu , uctievať, klanať sa Bohom , byť slobodný , milovať a lúbiť to čo je nášmu srdcu milé.

Ked takto rozdelil svet zavolal si svoje deti Bohov a každému svojmu dieťatu Vyššiemu Bohovi dal jeden národ aby sa on staral a jeden mesiac v roku aby ho všetky mladšie deti – Ľudia uctievali.

Všetci Bohovia boli spokojný a radovali sa. Jeden dostal námorný národ , druhý kočovný národ , tretí bojový …
A Achura Mazda povedal svojemu synovi Jachvemu a do tvojich zlých rúk dávam tento národ.
No Jachve – jeden z zlých najvyšších bohov reptal. Bol vrcholný syn Achura Mazdu. Neradoval sa.
Jachve bol zlý boh . On bol vládca cár zla -Ťomnoj Voronky.

Ty si ma nikdy neľúbil otec.
Otče každému si dal jeden bohatý národ sídliaci na svojej zemi. Národ ktorý má bohatstvo , zem kde stavia chrámi v ktorých sa klanajú svojim bohom. A dal si im aj celý mesiac.
No mne si dal len biedny národ čo nič nemá , stále kočuje , nemá svoju zem a dal si mi aj najkratší , neuplý mesiac Február. Samý surový, studený mesiac . Mesiac kedy všetcia ľudia sú doma zababušený pri peciach.
Ty si ma nikdy neľúbil otec.
No ja ti dokážem že môžem odvhnúť od teba všetkých ľudí . Všetcia ľudia sa mi- mne budú klaňať a tvoj dobrý svet bude môj , v tme , v klamstve, v zle.

Bohovia chceli mu dohovorit že takto sa nesmie rozprávať s Otcom Bohov Achura Mazdom.

Odpovedal mu Achura Mazda : no tak bude ako ty chceš. Ja ti dávam 6000rokov. Rob čo chceš, rob čo je v tvojich silách. No ak po 6000rokoch čo len jeden človek bude si pamätať mňa Achura Mazdu a starých bohov. Čo ak jeden človek bude poznať učenie starých bohov , vtedy ja prídem a zmetiem ťa , zničím ťa . A svet vrátim starým bohom.
No čo povedal Jachve nech sa tak stane.

A dal mu čas 6000 rokov ale ten čas sa naplna . Prichádza jeho koniec.
Jachve vrhol svet v zlo, krv, národy sa zabíjali za náboženstvo , bohatstvo , slávu..
Svet sa stal zlým, ľudia sa stali zlými. Ušli , zabudli na svojich starých bohov, predali ich, zabili žrecov, zničili chrámy , sochy, modly..
Stali sa rabami – otrokmi boha zla.A po svojému želanie aj začali hynúť .
Hovorí sa že :
Raz išla bohyna Astarta po nebi a pozrela sa dolu na ľudí. Tu uvidela že ľudia sami seba bijú, mučia sa , radostne príjimajú trest a ašte ďakujú za toto utrpenie Bohu Jachvemu.
Vykríkla – čo vy ľudia robíte ?
Klaniate sa mučeniu , preto Váš život je utrpenie , prijali ste dobrovolne kríž, znak rabstva!
Schvatila kríž , prevrhla ho a zarazila do zeme. ( obrátila kríž naopak)
A povedala : Od teraz bude obratený kríž znamením slobody pre tých čo otvoria oči , prebudia sa a budú slobodný.
Obrátený kríž sa stal symbolom slobody.

Odvtedy ľudia ktorý sa prebudili, otvorili oči a stali sa slobodnými si hovoria Černoknažníci. Ich symbolom sa stal obrátený kríž. Oslobodenia od rabstva-otroctva.
Preto nikdy neber kríž , kríž nie je tvoj, kríž znamená RAB-otrok a nie slobodný človek.

No Jachve ničil staré chrámy , zabíjal žrecov, knazov, ich rodiny , ich deti počas tisícov rokov. Mnoho tisíc rokov rozne učenia , rozne knihy ničili , kradli ničili všetko čo nám zanechali naši predkovia. Aby sme zabudli že my sme slobodný ľudia , mladšie deti Otca Boha Achura Mazdu a vnuci Bohov. Zabudli sme na to. Stali sme sa rabmi-otrokmi.
Raba neľúbia ,raba mrzačia,raba bijú rabovi dajú len toľko aby nezomrel od hladu a robil , drel bez konca. On musí strádať , on musí byť poddajný , nie hrdý , nie radostný. Priniesli, stvorili zakony pre raba: nelúb , podriad sa stradaj, poslúchaj, nehovor, jedz skromne …. Ked ťa bijú z jednej strany po líci, nastav ešte druhé líco.

No Bohovia nás učili niečomu inému :učili nás ľúbiť svoju rodinu, zápasiť a bojovať o svoj slobodný šťastný život, milovať prírodu , uctievať, klanať sa Bohom , byť slobodný , milovať a lúbiť to čo je nášmu srdcu milé. Učili nás neváž si zákony ľudí ale váž si zákony bohov. Zákony bohov sú morálne čisté a sú nad zákonmi ľudí.
Neubližuj slabemu,bud silný duchom,dobrý srdcom, nepretvaruj sa, maj vieru .
Nezamienaj VIERU a nábožnosť-náboženstvo.

No miesto viery prišlo náboženstvo.Náboženstvo sa stalo hlavným , najdoležitejším , než realna pravdivá viera. Ľudia sa odtrhli od prírody , viery , zakrilo sa im realne videnie sveta.Odtrhli sa od svojich rodov a stali sa rabami boha zla.
Ľudia na kolenách modlili sa a prosili Jachveho – ochranuj nás, chrán moje deti a on zobral ich ( smrt) . Kolko vojen , kolko milodarov, darov, ikon motlitieb ,prosieb mu vyslali a on nezachránil ani jedného človeka.
Ľudia umierali prosili pomož mi nakrmiť moje deti, pomož mi nedostať sa na ulicu a .. nestalo sa , nepomohol.
Ľudia idú k vedmam za pomocou a potom idú do cirkvi-kostola , klanajú sa bijú sa o zem . No v cirkvi ich nikto nepočuje , nikto im nepomôže.

Ale Vedmi , dcery starých žrecovských rodov,oni môžu pomôsť a oni pomáhajú cez VIERU v starých bohov.
Starý Bohovia – bohovia našich otcov, dedov oni nás lúbia , na rozdiel od boha zla , ktorý nás nenávidí.

Dobrotivý boh čo posiela na smrť tisíce ľudí, tisícky rokov sú vojny miestne , národne ,svetové.. Len smrť , krv, utrpenie násilie. To je boh Jachve.

Kto je teda on ? Boh Jachve ?
Arabi sa ho boja a nazyvajú ho zlým bohom pustiny. Ktorý zbiera z ľudí energiu bôlu, silu zla, silu stradania ,utrpenia . Týmto sa opasáva , toto pýta .
A kto že sú jeho spolupracovníci ? Sú to ľudia ktorých mučia, tých čo zabili , mučili,trhali , ukamenovali… A on hovorí nasleduj príklad -vzor týchto ľudí.
Muč sa , hladuj, strádaj, neraduj sa zo života lebo tak to ja chcem.
Za to ti slubujem prízračný , fantamorganový ráj ale ja si to ešte rozmyslím či ti dám tento raj alebo nič.
Otázka ?: On zlý vládca-car Tomnoj Voronky, kde končia všetky zlé, temné duše, džinovia ,energie ako môže dať RAJ ?
On zbiera svoju svorku a napadá vedmi ,predstavitelov týchto starých kást. No nerobí to sám ,robí to rukami, ustami ľudia z jeho stáda.
Jeho knihy sú plné zrady , malichernosti ,slabosti, zapredanosti..
-Salome predala svojho muža a priviedla dávida..
Preslávil sa zradou, zabíjaním, 10 morovými ranami- potrebuje utrpenie vojny , zabíja deti. Kto neprijal jeho kríž toho zabili, zničili.

Boh Jachve – boh zla , car Čiernej Voronky je bohom z panteonu bohov , neznevažujem ho , nesmejem sa mu , je to mocný starý boh ako súčasť sveta
Je to boh ako súčasť systému sveta a vážim si ho len toľko ako všetko čo je zviazané zo svetom a chaosom.
Je to boh v čase a v nie večnosti . Je to silný zlý boh ale sú aj silnejší bohovia od neho.
Jeho čas sa blíži ku koncu a …

Záverom :
Budte verný tej sile ktorá je Vaša , ktorú vy cítite , Vám vyhovuje , budte verný tej sile do konca života a nikdo Vám , nikdy , nič nespraví-neublíži, pretože táto sila sa bude za Vás byť-zrážať za Vás a chrániť Vás.

veštec Jozef

Pod touto prezívkou ma väčšina z Vás pozná.

Veštím z kariet cigánskych, Lenormand a tarotov.

Pracujem s kyvadlom a robím Numerologické rozbory osobnosti a vzťahov.

Pomáham riešiť problémy s láskou,vzťahmi, prácou, peniazmi a vaším osudom.

Vždy, keď potrebujete pomôcť, stačí zavolať  0905/435408  a dohodnúť si stretnutie.

Váš   veštec Jozef

Mohlo by sa vám tiež páčiť...