Rituál pre ukončenie vzťahu – prepustenie (odchod) partnera z nášho života.

1/ Rituál prevádzame vo fáze ubudajúceho mesiaca ( od splnu k novu -mesiac tvorí písmeno C )

2/   Spravíme si poriadok v priestore kde chceme previesť rituál ( byt,izba,dom ap.)

3/  Veci späté ( kúpené,darované) s daným človekom darujeme, predáme, vyhodíme do smetiaka pred domom( oblečenie,dary,drobnosti ako bižutéria..).

4/   Fotografie dáme do krabičky, prelepíme a previažeme dvoma motúzmi na kríž. Potom krabičku uložíme do skrine, dole čo najbližšie k zemi, do najvzdialenejšieho kúta v danom priestore .

5/   Veci ako nábytok , auto ap.. pred rituálom symbolicky umyjeme octovou vodou
a prenesieme ochrannú modlidbičku.

„Žiadam xx (dosadiť podľa seba -Boha, anjelov, svätých, vesmír …)nech táto voda očistí a rozpustí všetky putá spojené s osobou YX ( celé meno ). Nech jeho (meno) energia sa zmyje a odíde z tohto ( auta , nábytku…) a viac sa sem nevráti.“

6 /  Pozor! Šperky darované, kúpené danou osobou očistíme v octovej vode rovnako ako nábytok, ap. Ak sa ich nemôžeme ,nechceme zbaviť, respektíve chceme ich nechať pre dcéru ap. uzatvoríme ich do pevnej-drevenej krabičky-šperkovnice.

Šperkovnicu pokiaľ sa dá uzamkneme a kľúč vyhodíme vo do smetiaka. Potom celú krabičku previažeme do kríža dvoma stuškami ( najlepšie červenou a čiernou,príp modrá,zelená). Pevne ich previažeme na uzol.

Krabičku zabalíme do kusu hodvábu, červenej, fialovej, tmavomodrej bavlnenej,lanovej,vlnenej látky( látka musí byť prírodná , nesmie byť umelina ). Následne uložíme podobne ako fotky .
Pri zaväzovaní stušiek prenesieme podobnú motlitbičku ako pri šperkoch.

„Žiadam xx (dosadiť podľa seba -Boha, anjelov, svätých, vesmír …)nech tieto stušky zviažu všetky putá spojené s osobou ( celé meno ). Nech jeho energia ostane zviazaná a nemôže škodiť mne, mojim blízkym a tomuto domu. Zaviazaním stušiek odíde navždy energia ,zlo spojené s osobou YX a viac sa sem nevráti.

7/ Keď máme pripravený očistený priestor, prevedieme očistu svojho tela.

Tesne pred rituálom, spravíme si očistný kúpeľ/ sprchu. Dáme do vody vonnú soľ, zapálime sviečky, môže byť aj pohárik vínka. Proste, uvoľníme sa a spravíme si pohodu.
Pri poslednej sprche si všetko to čo nás spája s daným človekom, predstavíme ako bahno, blato na našom tele. Záverečnou sprchou pomaly zmývame zo seba toto bahno, ktoré odchádza výlevkou do kanála. Pritom naše telo sa postupne zbavuje blata a navonok sa rozsvieti krásnym čistým bielym svetlom. Postupujeme pomaly, kúsok, po kúsku. Začneme na temene hlavy, vlasy, cez krk, podpazušie, chrbát, brucho, rozkrok , nohy spredu aj zozadu a až po päty.
Takto očistená by ste mala žiariť ako najbielejšie svetlo. Vystúpite z vane/sprchy na podložku,koberček. Nesmiete stáť na holej zemi. Utriete si telo do čistého nepoužitého uteráka. Oblečiete sa do pohodlného čistého, nepoužitého prádla (pyžamo,nočná košeľa, domáce oblečenie.. ).
V izbe, kde budete prevádzať rituál, máte pripravené pomôcky.
Na plytkom tanieri, malú bielu sviečku (nesmie byť čajová s kovovou mištičkou) ,čistý hárok bieleho papiera formátu A4 a modré pero.
Zapáľte sviečku a napíšte prepúšťací list pre danú osobu.
(Prepúšťací list môžete mať aj napísaný a pripravený vopred.)

8/  Vzor prepúšťacieho listu:
-list píšeme vždy len rukou, nikdy nie na PC ap.

Prepúšťací list pre XX(meno).

Drahý XX( meno), prepúšťam Ťa zo svojho srdca a aj zo svojho života. Ďakujem Ti za všetko krásne, čo som s tebou prežila. Odpúšťam Ti a zabúdam na všetko zlé, čo si spravil v mojom živote. Prosím Ťa, aby si aj Ty (meno) spomínal len na to dobré a krásne, čo sme spolu v živote prežili. Odpusť my ak som Ti nejak ublížila a spravila zle.
Prosím xx(p. Máriu, Boha ,anjelov, vesmír..) o splnenie tejto mojej žiadosti do 30 dní. tj. do 31.1.2019 (napísať presný dátum , od dňa rituálu + 30 dní).
Za splnenie žiadosti vopred Ti xx (p. Máriu, Boha ,anjelov, vesmír) ďakujem.

V Žiline dňa 1.1.2019 meno a podpíš sa 

( miesto, dátum,meno napíš  podľa skutočnosti )

9/  Po napísaní listu tento nahlas a pomaly, zreteľne prečítate ,tvárou obrátenou voči xx( kríž, Bohu,p. Márii., vesmíru- čítate pri otvorenom okne voči oblohe) .

10/  Následne list necháte zhorieť v plameni sviečky. Ak zhasne, nezhorí celý papier, znova ho nezapaľujeme. Počkáme až sviečka dohorí. Potom zbytky sviečky a listu zabalíme do kúska handričky. Nikdy nesmieme použiť igelit. Handričku pripevníme -priviažeme na kúsok dreva,doštičky ,klátika.

11/ Nasledujúci deň,večer odnesieme zbytky zabalenej sviečky a papiera k potoku, rieke ktorá ich dokáže odniesť od nás. Nájdite si kľudné miesto , s riadnym prúdom .

12 / Požiadajte vodu o pomoc:

„ Voda , vodička pomôž my v mojom trápení a odnes navždy tohto ( vyslovte meno) odo mňa. Prosím zober ho zo sebou a viac ho ku mne nevracaj.“

Následne hoďte balíček doprostred prúdu.
Mierne sa ukloňte a poďakujte vode za pomoc.

„Ďakujem Ti voda za tvoju pomoc“

Otočte sa a choďte domov. Na dané miesto sa viac nevracajte.

13/ Po 30 dňoch, znova sa očistite .Zažnite bielu sviečku .
Poďakujte xx (koho ste žiadali) vlastnými slovami za splnenie/resp za prebiehajúce plnenie Vašej prosby. Povedzte že ďalej to prenechávate v ich rukách.

„ Ďakujem Ti xx(koho ste žiadali) za splnenie/resp za plnenie mojej žiadosti a riešenie prenechávam plne do tvojej moci.“

14/ Necháte dohorieť sviečku a jej zbytky vyhodíte do smetiaka pred dom( nikdy nie do koša priamo v byte ). Zbytky musia ísť preč z domu.

Tento návod je len kuchárkou, ktorú si môžete upraviť podľa seba.


 

Pravidla prevádzania rituálov

A// Rituál , čarovanie je magický úkon ktorého účelom je pomoc v riešení určitého problému klienta . Či už daný problém klient nevie, nemôže

alebo nechce riešiť vlastným úsilím.

B// Nikdy nepoužívajte rituál, zariekavanie , veštenie ako prvý a jediný univerzálny prostriedok na dosiahnutia žiadaného cieľa , riešenie svojich problémov a žiadostí. 

C// Rituál prevádzajte až po zrelej úvahe a vyčerpaní všetkých ostatných -nemagických možností. Rešpektujte pritom silu duchovna a mágie. Majte rešpekt zo síl ktoré chcete použiť. 

D// Každý rituál, čarovanie vykonávajte len v dobrom úmysle . Majte na pamäti že každý rituál sa môže obrátiť proti Vám a spôsobiť zlo, škodu s ktorým ste nerátali. 

E// UVEDOMTE si že každé vykonávanie rituálu a jeho výsledku ste plne zodpovedný VY či už ako vykonávateľ alebo len zadávateľ (ak čaruje niekto na Vašu žiadosť) 

F// POZOR !! Prevedením rituálu, čarovaním spustíte sily a energie ktoré ďalej budú pracovať, žiť a konať samostatne . Presne podľa vašich pokynov ( vedomých aj nevedomých). Ak raz spustíte nejaký rituál, čarovanie proces Vami spustený sa nedá zastaviť. Ukončí sa až splnením cieľu rituálu alebo čarovania.

 

  


                                     

Moje desatoro veštenia:

Moja vizitka

1/ Nie som jasnovidec.
2/ Čo vidím v kartách, to primeranou formou klientovi poviem. Žiadne skutočnosti nezamlčujem.
3/ Karty nikdy nerozhodujú za nás. Karty nám len ukazujú možnú cestu životom.
4/ Neurčujem čas, kedy sa má udalosť stať.
5/ Nevykladám na zdravie, smrť a minulosť.
6/ Dôvera klienta je na prvom mieste. To čo sa povie pri veštbe, zostáva u mňa uzamknuté.
Čo sa rozhodne o veštbe povedať a napísať klient, je jeho súkromným rozhodnutím.
7/ Nič v živote nie je náhoda. Veci, ľudia , udalosti nám boli dané do života pre :
a ) lásku a radosť
b ) učenie
c ) riešenie karmi
8/ Informácie získané veštbou, má právo použiť klient podľa svojho uváženia.
9/ Osud, cesta životom nie je dopredu pevne a nemenne daná. Záleží len na klientovi ako svoj život prežije
10/ Každý klient je slobodnou osobnosťou, s právom svojho vlastného rozhodovania. Preto
nenesiem zodpovednosť za život a činy klienta v jeho živote.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *