Rituál pre vykonania priania

ČAS:

mesiac dorastá ( tvar písmena D ) nový začiatok

mesiac ubúda ( tvar písmena C) ukončenie vecí, vzťahov

Spravíme si poriadok v priestore kde chceme previesť rituál ( byt,izba,dom ap.)

V izbe, kde budete prevádzať rituál, máte pripravené pomôcky.
Na plytkom tanieri, malú bielu sviečku (nesmie byť čajová s kovovou mištičkou) ,čistý hárok bieleho papiera  a modré pero.
Zapáľte sviečku a napíšte svoje želanie .
(želanie môžete mať napísané a pripravené vopred.)

Vzor želania:
!! píšeme vždy len rukou, nikdy nie na PC ap.!!

Žiadam xx (p. Máriu, Boha ,anjelov, vesmír) o splnenie mojej žiadosti:

„ ( presne napíšte o čo žiadate ). „

ŹIADAM xx(p. Máriu, Boha ,anjelov, vesmír..) o splnenie tejto mojej žiadosti do 30 dní. tj. do 31.1.2019 (napísať presný dátum , od dňa rituálu + 30 dní).
Za splnenie žiadosti vopred xx (p. Máriu, Boha ,anjelov, vesmír) ďakujem.

V (miesto konania ritualu) dňa 1.1.2019 meno a podpíš sa 

( miesto, dátum,meno napíš  podľa skutočnosti )

 

Na druhú stranu papira napíšte text:

Nech sa splní moje prianie na druhej strane napísané.

Podpis.

Po napísaní svojho želania, tento nahlas a pomaly, zreteľne prečítate. Otočte sa tvárou voči xx( kríž, Bohu,p. Márii., vesmíru- čítate pri otvorenom okne voči oblohe) .

Následne papier so žiadosťou položíte pod horiacu sviečku. Sviečku necháte dohorieť – nezhasínajte ju.

Jej zbytky vyhodíte do smetiaka pred dom.

Neskôr noste papierik so žiadosťou-prianím v peňaženke a občas si ho prečítajte.

Po 30 dňoch, znova zažnite bielu sviečku .
Poďakujte xx (koho ste žiadali) vlastnými slovami za splnenie/resp za prebiehajúce plnenie Vašej prosby. Povedzte že ďalej to prenechávate v ich rukách.

„ Ďakujem Ti xx(koho ste žiadali) za splnenie/resp za plnenie mojej žiadosti a riešenie prenechávam plne do tvojej moci.“

Necháte dohorieť sviečku a jej zbytky vyhodíte do smetiaka pred doma jej zbytky vyhodíte do smetiaka pred dom

 


Očista‭tela‭ ‬,priestoru od negatívnych a škodlivých energií‭
– rituálny kúpeľ očisty tela.

   Cítite sa zle, nedarí sa Vám . Myslíte že Vám niekto uriekol, počaroval, napľul na Vás ?

  Odporúčam očistný kúpeľ z čisca rovného. Pozor nezamieňať za čistec lesný .Tesne pred rituálom, spravíme si poriadok v priestore kde chceme previesť očistu ( byt,izba,dom ap.).

Dáme do vody vonnú soľ (stačí aj hrubozrnná kuchynská soľ), príp. zapálime si sviečky.
Do pripraveného kúpeľa nalejeme odvar z čisca rovného (odvar necedíme má vyšiu účinnosť).

Odvar si pripravíme : cca 3 plné polievkové lyžice čisca rovného na 4-5 l vody, necháme prejsť varom cca 3-5 min.

Potom sa v uvedenom očistnom kúpeli riadne vymáčame ( 15 max 20 min) a na záver opláchneme, zmyjeme sa sprchou.
Ak nemáme vaňu ale len sprchu: odvar scedíme cez plátienko. Nalejeme ho do lavora a na oplachovanie si zoberieme hrnček(najlepšie plastový). Po namočení, prvotnom osprchovaní , zoberieme hrnček a naberieme precedený odvar čisca. Postavíme sa do lavóra ( pokiaľ sa dá). Následne odvarom sa zmývame od vlasov až po končeky prstov na nohách. Postupujeme pomaly, kúsok, po kúsku. Začneme na temene hlavy, vlasy, cez krk, podpazušie, chrbát, brucho, rozkrok , nohy spredu aj zozadu a až po päty.
Na záver prevedieme krátke osprchovanie sa vodou.

Vystúpite z vane/sprchy na podložku,koberček. Nesmiete stáť na holej zemi. Utriete si telo do čistého nepoužitého uteráka. Oblečiete sa do pohodlného čistého, nepoužitého prádla (pyžamo,nočná košeľa, domáce oblečenie.. ).

Ak roztok vo vani/lavore stmavne ako čierny čaj , objavia sa v ňom chuchvalce (ako sopeľ) príp. čierne zrnká , je to znak negatívnej a škodlivej energie. Energie, ktorú ste mali na svojom tele , vo svojej aure.
Pre vyššiu účinnosť sa doporučuje kúpeľ zopakovať druhý krát , prípadne aj tretí krát. Podľa toho čo zostane po Vás v o vani/ lavóre. Kúpeľ je možné preventívne prevádzať 1 až 2 krát za mesiac.


Rituál pre ukončenie vzťahu – prepustenie (odchod) partnera z nášho života.

1/ Rituál prevádzame vo fáze ubudajúceho mesiaca ( od splnu k novu -mesiac tvorí písmeno C )

2/   Spravíme si poriadok v priestore kde chceme previesť rituál ( byt,izba,dom ap.)

3/  Veci späté ( kúpené,darované) s daným človekom darujeme, predáme, vyhodíme do smetiaka pred domom( oblečenie,dary,drobnosti ako bižutéria..).

4/   Fotografie dáme do krabičky, prelepíme a previažeme dvoma motúzmi na kríž. Potom krabičku uložíme do skrine, dole čo najbližšie k zemi, do najvzdialenejšieho kúta v danom priestore .

5/   Veci ako nábytok , auto ap.. pred rituálom symbolicky umyjeme octovou vodou
a prenesieme ochrannú modlidbičku.

„Žiadam xx (dosadiť podľa seba -Boha, anjelov, svätých, vesmír …)nech táto voda očistí a rozpustí všetky putá spojené s osobou YX ( celé meno ). Nech jeho (meno) energia sa zmyje a odíde z tohto ( auta , nábytku…) a viac sa sem nevráti.“

6 /  Pozor! Šperky darované, kúpené danou osobou očistíme v octovej vode rovnako ako nábytok, ap. Ak sa ich nemôžeme ,nechceme zbaviť, respektíve chceme ich nechať pre dcéru ap. uzatvoríme ich do pevnej-drevenej krabičky-šperkovnice.

Šperkovnicu pokiaľ sa dá uzamkneme a kľúč vyhodíme vo do smetiaka. Potom celú krabičku previažeme do kríža dvoma stuškami ( najlepšie červenou a čiernou,príp modrá,zelená). Pevne ich previažeme na uzol.

Krabičku zabalíme do kusu hodvábu, červenej, fialovej, tmavomodrej bavlnenej,lanovej,vlnenej látky( látka musí byť prírodná , nesmie byť umelina ). Následne uložíme podobne ako fotky .
Pri zaväzovaní stušiek prenesieme podobnú motlitbičku ako pri šperkoch.

„Žiadam xx (dosadiť podľa seba -Boha, anjelov, svätých, vesmír …)nech tieto stušky zviažu všetky putá spojené s osobou ( celé meno ). Nech jeho energia ostane zviazaná a nemôže škodiť mne, mojim blízkym a tomuto domu. Zaviazaním stušiek odíde navždy energia ,zlo spojené s osobou YX a viac sa sem nevráti.

7/ Keď máme pripravený očistený priestor, prevedieme očistu svojho tela.

Tesne pred rituálom, spravíme si očistný kúpeľ/ sprchu. Dáme do vody vonnú soľ, zapálime sviečky, môže byť aj pohárik vínka. Proste, uvoľníme sa a spravíme si pohodu.
Pri poslednej sprche si všetko to čo nás spája s daným človekom, predstavíme ako bahno, blato na našom tele. Záverečnou sprchou pomaly zmývame zo seba toto bahno, ktoré odchádza výlevkou do kanála. Pritom naše telo sa postupne zbavuje blata a navonok sa rozsvieti krásnym čistým bielym svetlom. Postupujeme pomaly, kúsok, po kúsku. Začneme na temene hlavy, vlasy, cez krk, podpazušie, chrbát, brucho, rozkrok , nohy spredu aj zozadu a až po päty.
Takto očistená by ste mala žiariť ako najbielejšie svetlo. Vystúpite z vane/sprchy na podložku,koberček. Nesmiete stáť na holej zemi. Utriete si telo do čistého nepoužitého uteráka. Oblečiete sa do pohodlného čistého, nepoužitého prádla (pyžamo,nočná košeľa, domáce oblečenie.. ).
V izbe, kde budete prevádzať rituál, máte pripravené pomôcky.
Na plytkom tanieri, malú bielu sviečku (nesmie byť čajová s kovovou mištičkou) ,čistý hárok bieleho papiera formátu A4 a modré pero.
Zapáľte sviečku a napíšte prepúšťací list pre danú osobu.
(Prepúšťací list môžete mať aj napísaný a pripravený vopred.)

8/  Vzor prepúšťacieho listu:
-list píšeme vždy len rukou, nikdy nie na PC ap.

Prepúšťací list pre XX(meno).

Drahý XX( meno), prepúšťam Ťa zo svojho srdca a aj zo svojho života. Ďakujem Ti za všetko krásne, čo som s tebou prežila. Odpúšťam Ti a zabúdam na všetko zlé, čo si spravil v mojom živote. Prosím Ťa, aby si aj Ty (meno) spomínal len na to dobré a krásne, čo sme spolu v živote prežili. Odpusť my ak som Ti nejak ublížila a spravila zle.
Prosím xx(p. Máriu, Boha ,anjelov, vesmír..) o splnenie tejto mojej žiadosti do 30 dní. tj. do 31.1.2019 (napísať presný dátum , od dňa rituálu + 30 dní).
Za splnenie žiadosti vopred Ti xx (p. Máriu, Boha ,anjelov, vesmír) ďakujem.

V Žiline dňa 1.1.2019 meno a podpíš sa 

( miesto, dátum,meno napíš  podľa skutočnosti )

9/  Po napísaní listu tento nahlas a pomaly, zreteľne prečítate ,tvárou obrátenou voči xx( kríž, Bohu,p. Márii., vesmíru- čítate pri otvorenom okne voči oblohe) .

10/  Následne list necháte zhorieť v plameni sviečky. Ak zhasne, nezhorí celý papier, znova ho nezapaľujeme. Počkáme až sviečka dohorí. Potom zbytky sviečky a listu zabalíme do kúska handričky. Nikdy nesmieme použiť igelit. Handričku pripevníme -priviažeme na kúsok dreva,doštičky ,klátika.

11/ Nasledujúci deň,večer odnesieme zbytky zabalenej sviečky a papiera k potoku, rieke ktorá ich dokáže odniesť od nás. Nájdite si kľudné miesto , s riadnym prúdom .

12 / Požiadajte vodu o pomoc:

„ Voda , vodička pomôž my v mojom trápení a odnes navždy tohto ( vyslovte meno) odo mňa. Prosím zober ho zo sebou a viac ho ku mne nevracaj.“

Následne hoďte balíček doprostred prúdu.
Mierne sa ukloňte a poďakujte vode za pomoc.

„Ďakujem Ti voda za tvoju pomoc“

Otočte sa a choďte domov. Na dané miesto sa viac nevracajte.

13/ Po 30 dňoch, znova sa očistite .Zažnite bielu sviečku .
Poďakujte xx (koho ste žiadali) vlastnými slovami za splnenie/resp za prebiehajúce plnenie Vašej prosby. Povedzte že ďalej to prenechávate v ich rukách.

„ Ďakujem Ti xx(koho ste žiadali) za splnenie/resp za plnenie mojej žiadosti a riešenie prenechávam plne do tvojej moci.“

14/ Necháte dohorieť sviečku a jej zbytky vyhodíte do smetiaka pred dom( nikdy nie do koša priamo v byte ). Zbytky musia ísť preč z domu.

Tento návod je len kuchárkou, ktorú si môžete upraviť podľa seba.


 

Pravidla prevádzania rituálov

A// Rituál , čarovanie je magický úkon ktorého účelom je pomoc v riešení určitého problému klienta . Či už daný problém klient nevie, nemôže

alebo nechce riešiť vlastným úsilím.

B// Nikdy nepoužívajte rituál, zariekavanie , veštenie ako prvý a jediný univerzálny prostriedok na dosiahnutia žiadaného cieľa , riešenie svojich problémov a žiadostí. 

C// Rituál prevádzajte až po zrelej úvahe a vyčerpaní všetkých ostatných -nemagických možností. Rešpektujte pritom silu duchovna a mágie. Majte rešpekt zo síl ktoré chcete použiť. 

D// Každý rituál, čarovanie vykonávajte len v dobrom úmysle . Majte na pamäti že každý rituál sa môže obrátiť proti Vám a spôsobiť zlo, škodu s ktorým ste nerátali. 

E// UVEDOMTE si že každé vykonávanie rituálu a jeho výsledku ste plne zodpovedný VY či už ako vykonávateľ alebo len zadávateľ (ak čaruje niekto na Vašu žiadosť) 

F// POZOR !! Prevedením rituálu, čarovaním spustíte sily a energie ktoré ďalej budú pracovať, žiť a konať samostatne . Presne podľa vašich pokynov ( vedomých aj nevedomých). Ak raz spustíte nejaký rituál, čarovanie proces Vami spustený sa nedá zastaviť. Ukončí sa až splnením cieľu rituálu alebo čarovania.

 

  


                                     

Moje desatoro veštenia:

Moja vizitka

 

1/ Nie som jasnovidec.
2/ Čo vidím v kartách, to primeranou formou klientovi poviem. Žiadne skutočnosti nezamlčujem.
3/ Karty nikdy nerozhodujú za nás. Karty nám len ukazujú možnú cestu životom.
4/ Neurčujem čas, kedy sa má udalosť stať.
5/ Nevykladám na zdravie, smrť a minulosť.
6/ Dôvera klienta je na prvom mieste. To čo sa povie pri veštbe, zostáva u mňa uzamknuté.
Čo sa rozhodne o veštbe povedať a napísať klient, je jeho súkromným rozhodnutím.
7/ Nič v živote nie je náhoda. Veci, ľudia , udalosti nám boli dané do života pre :
a ) lásku a radosť
b ) učenie
c ) riešenie karmi
8/ Informácie získané veštbou, má právo použiť klient podľa svojho uváženia.
9/ Osud, cesta životom nie je dopredu pevne a nemenne daná. Záleží len na klientovi ako svoj život prežije
10/ Každý klient je slobodnou osobnosťou, s právom svojho vlastného rozhodovania. Preto
nenesiem zodpovednosť za život a činy klienta v jeho živote.

2 komentáre

  1. Veronika hovorí:

    Dobrý večer Pán Jozef, zaujímalo by ma či by ste mi vedeli poradiť ohľadom zdravia? Minulý rok som si dávala vsetko vestit mám pocit ako keby sa niečo zlomilo, bolo mi povedané že sa mi niečo zle stane do 7r neviem akého pôvodu to bolo myslené ale že to zvládnem a dostanem sa z toho, no odvtedy ako píšem riešim len samé zdravotné problémy dokonca som riešila aj to či sa mi nepotvrdí rakovina lebo mám nález, dosť som si toho prežila za tých páru mesiacov, za odpoveď ďakujem budem rada ak sa skontaktujeme.

    1. Veronika . Ospravedlnujem sa za neskorú odpoved. Ohladom zdravia ? To je široký pojem. Prosím zavolajte priamo 0905435408 . Podla vášho opisu ste bola u viacerých veštíc , vešcou a nenatiahla ste si nejakú pliagu od nich ?
      Ohladom veštenia že sa niečo stane do 7r ap. mám na to svoj názor . Nechceli vás zastrašiť a vymámiť len peniaze ? Posielam odkaz kde o tom hovorím https://www.youtube.com/watch?v=vuStuX4g0L4 prosím vypočujte si to a dajte mi v každom prípade vedieť. No pre rýchlejšiu komunikáciu prosím píšte na meil : vestecjozef@gmail.com alebo volajte 0905435408. Prípadne sa ozvite cez FB stranku vestec Jozef :https://www.facebook.com/profile.php?id=61558974236914 . Dakujem a pekný den prajem Jozef

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *