Články,Mágia

Typy pre začínajúce čarodejnice

Zdroj : vedminaizba

ПОДСКАЗКИ ДЛЯ НОВИЧКОВ

Predmety pre rituály je lepšie kúpiť nové nepoužité, kvalitné, z prírodných materiálov, aké sa vám páčia. Pri kúpe je vhodné platiť bez jednania o cene alebo platobnou kartou.
Zakúpené predmety, ak je to žiaduce a majú čas, môžu byť pripravené na rituál pomocou prvkov:

Zem – čistá, nabitá kameňmi;

Vzduch – imitujte kadidlom,

Voda – umyte pod tečúcou vodou,

Oheň – zapáľte príslušné sviečky.

Môžete tiež vykonať rituál na oživenie oltárnych obrazov, ktoré darovala Inga vo videu “Oživit predmety doma.”
Všetky rituály sa najlepšie vykonávajú v tme, pri západe slnka alebo v noci, pretože sily sú aktívne v noci. To je dôvod, prečo rituály vykonávané od 00:00 do 03:00 v noci alebo v hraničnom čase (00 hod, úsvit, poludnie, západ slnka) fungujú okamžite a prinášajú lepšie výsledky.
Rituály pre pohodu, lásku a zdravie sa ideálne vykonávajú pri dorastajúcom mesiaci, na zosilnenie účinku. Na očistu, chudnutie, zbavenie sa niečoho – robte rituály pri ubudajúcom Mesiaci.

Všetky rituály by sa mali vykonávať v plnom zdraví ( keď si zdravý , nevyčerpaný ) a triezvom stave. Pred rituálom je lepšie byť ticho a nahromadiť svoju energiu, pretože mnohé z nich vyčerpajú-vytiahnu našu silu- energiu , čím si vezmú svoju obeť za splnenie našej požiadavky.
Pred rituálom by bolo dobré vyčistiť priestor, napríklad vykonať mokré čistenie a pridať soľ do vody na umývanie podláh.

Relaxačná a pokojná hudba nám tiež môže pomôcť správne sa sústrediť a naladiť.
My sami by sme sa mali umyť, prezliecť do čistého oblečenia, nechať si rozpustené vlasy.
Pri príprave oltára sa zamerajte na rituál, ktorý chcete vykonať.
Vytvorte viditeľnú realitu toho, čo chcete v skutočnosti získať, výberom správnych atribútov, sviečok a kadidla. Prejdite dlaňou po oltári, aby ste sa nabili energiou blížiacej sa akcie a odovzdali časť tej svojej harmonizujúc atmosféru rovnováhy energetického metabolizmu.
Vykonajte rituál s absolútnou vierou v úspech! Akákoľvek pochybnosť vo vašich myšlienkach spomaľuje proces napĺňania túžob. Vesmír berie všetky vaše myšlienky doslovne, preto ich formulujte jasne. Počas rituálu sa plne sústreďte na to, čo chcete.

Je lepšie premyslieť si požadovaný postup  vo svojich myšlienkach, napísať ho na papier, opraviť niektoré body, doviesť svoje myšlienky k úplne uspokojivému výsledku. Slová sprisahania musia byť vyslovené jasne a zreteľne.
Po rituáli uhaste sviečky iba pomocou zhášacieho zvončeka alebo vlastnými prstami. V žiadnom prípade ich nesfukujte, pretože tým odfúknete vykonanú prácu.

Po rituály pustite  svoje myšlienky( zabudnite na rituál ) a nečakajte každú hodinu na splnenie svojho plánu. Všetko príde v čase, keď rozhodnú vyššie sily.
Vyžaduje sa spätné odkúpenie. Ak to rituál nezahŕňa (platba za rituál duchom), môžete jednoducho nakŕmiť vtáky, zvieratá, dať veci tým, ktorí to potrebujú, pomôcť zadarmo, dať darčeky tým, ktorí ich nemajú možnosť mať. Akýkoľvek náš dobrý skutok je výkupné za tie sily, ktoré všetko vidia a naše skutky určite ocenia.
Ak máte počas rituálu pocit, že sa niečo pokazilo, zastavte to, je lepšie nechať prácu na ďalší deň.
Užite si interakciu so silami mágie.

veštec Jozef

Pod touto prezívkou ma väčšina z Vás pozná.

Veštím z kariet cigánskych, Lenormand a tarotov.

Pracujem s kyvadlom a robím Numerologické rozbory osobnosti a vzťahov.

Pomáham riešiť problémy s láskou,vzťahmi, prácou, peniazmi a vaším osudom.

Vždy, keď potrebujete pomôcť, stačí zavolať  0905/435408  a dohodnúť si stretnutie.

Váš   veštec Jozef

Mohlo by sa vám tiež páčiť...