Články,Mágia

Bytová mágia.

Preložené z kanála : vedminaizba , БЫТОВАЯ МАГИЯ

Čo je bytová mágia , či ináč  kúzlo domácnosti?

Keď bolo všetko pod hlavičkou „prísne tajné“, mnohé poznatky boli zakázané. Dnes však prichádza demokracia a človek môže uctievať akýchkoľvek bohov a študovať čokoľvek.

Otvárajú sa školy mágie, bioenergetiky… Voodooisti, Reikisti…                                                                                                                                                                                                                                        Tvrdia , že akékoľvek zázraky sú možné, navyše čoskoro a okamžite. Televízia inzeruje pravidelne kúzelníkov a jasnovidcov. Začína sa určité šialenstvo: všetci bežia k babičkám a liečiteľom, jasnovidcom. Ľudia tam berú veľa peňazí a často bezvýsledne.
Čo sa vlastne stane, keď ľudia pobehujú okolo všelijakých „bosoriek“, veštkýň a babiek hádaliek?

Len smútok, trápenie – liečitela pustíte do vašej ulity,do vašeho  astrálneho tela, ktoré chráni ľudí pred pohľadom na druhý svet.                                                                                                                           No v  čarodejniciach je takáto škrupina prakticky vymazaná, takže čarodejnice vidia druhý svet, ale obyčajní ľudia nie. Človek, ktorý pije alebo užíva drogy, si škodí: jeho škrupina začína rednúť. A alkoholik, ktorý roky pije, stráca ochranu a vidí onen svet.

Zvieratá tiež vidia ďalej. Videl som alkoholika, ktorý sa rozprával s entitou, ktorú nikto okrem  psa a dotyčného alkoholika  nevidel. Ak človek neustále vidí druhý svet, jeho psychika nemusí vydržať stres a zblázni sa. Práve na ochranu pred druhým svetom je tu škrupina, ktorá chráni pred údermi nadpozemských síl, ktorá chráni pred ich vplyvom na naše životy.
Keď sa človek stane závislým na chodení k babám a veštcom, stáva sa to. Jeden si niečo prečíta a niekoho pustí do svojej ulity, druhý – niečo iné. Škrupina je prepichnutá a odtiaľ začne energia prúdiť von, namiesto toho sa naplní škrupina špinou.

Keď je energia v škrupine čistá a škrupina je celá, život priťahuje dobré udalosti, správnych ľudí, peniaze, správne okolnosti. Len čo sa však vnesie temnota, každý z pseudokúzelníkov a liečiteľov tam vloží svojho vlastného diabla. Toto je kazenie. A jeden diabol ťahá druhého diabla. Ste sami a hľadáte dobrodružstvo. Samozrejme, mnohí neúmyselne prepichnú škrupinu, pretože nemajú právo vyliezť do astrálnej roviny, a keď vylezú, získajú nižších duchov, ktorí chcú vstúpiť do nášho sveta, aby si niekomu sadli na krk a napájali sa niečí energiou. . Tí, ktorí nemajú dovolené praktizovať mágiu, nemajú právo privolávať potrebných Duchov a Duchovia im nepomôžu. Potrební Duchovia nejdú na volanie podvodníkov.

Falošní kúzelníci, “čarodejnice”- liečitelia na vás privolajú succubi, incubi. Sú to duchovné entity rôzneho pohlavia, a to sú duchovia – upíri. Potom ste v probléme za problémom. Opäť začnete chodiť za čarodejníkmi, ale katastrof je čoraz viac. Neexistuje žiadne riešenie, ale dochádza len k zhoršeniu situácie. Končí to buď na nemocničnom lôžku, alebo samovraždou, alebo smrťou.

V živote ide o každodennú mágiu, keď sa človek na úrovni svojho vedomia snaží vyriešiť problém pomocou „kúzelníkov“ a „čarodějov“, bez toho, aby sám pochopil, prečo k nim chodí. Niektorí sú s týmto stavom spokojní, pretože pomáhajú buď zadarmo, alebo „koľko dáš“. No bežná prax takto nefunguje. Človek, ktorý pozná svoju hodnotu a vie čarovať, nepomôže za buchty ani „koľko dáš“. Toto je jeho profesia a profesionál pozná hodnotu svojej práce. Všimli ste si, že po návšteve niektorých „zaklínačov“ sa u vás niečo zlepšilo a niečo zhoršilo? Aj tak si berú plat:vaše zdravie, mladosť, tvoje šťastie, vitalita. Hľadáte teda „bezplatnú“ pomoc, za ktorú stále platíte svojimi prostriedkami (zdravím,energiou,mladosťou..). A títo kúzelníci a čarodejníci žijú šťastne až do smrti.

Niektorí ľudia milujú starožitnosti. Niektorí ľudia sú vo všeobecnosti hromadiči a zbierajú všetko, čo dajú. Ale veci majú svojich majiteľov. A čím je tá vec staršia, tým je nebezpečnejšia, pretože duchovia žijú z vecí. Je zlé naplniť si byt vecami z nefunkčných domov, aj keď sú ľudia z týchto domov bohatí. Starožitníci často ochorejú, pretože staré veci odoberajú energiu, svojho nového majiteľa jednoducho zožerú. Skutočné čarodejnice hľadajú artefakty, vediac, že ​​vec má Dušu alebo Ducha, a pomôžu jej pri práci. Ale keď si čarodejnica uvedomí, že je tam niečo negatívne, nevezmeme si to domov.
Ako sa v roku 1917 odvážali starožitnosti? Zabíjali ľudí pri zrkadlách, lúpili a odnášali zlato, šperky, domáce potreby. To, čo sa vyberie týmto spôsobom, nemôže priniesť šťastie ani zdravie,spokojnosť,spravodlivosť. Premýšľajte, kým si takéto starožitnosti kúpite.

Teraz môžete cestovať do akejkoľvek krajiny. Naši turisti si odtiaľ prinášajú rôznych bohov: z Tuniska, Egypta, Indie. Nie všetci Bohovia a ich obrazy (tapisérie, kresby, figúrky) sú  bezpeční! Poznám ľudí, ktorí si kúpili figúrky Anubisa, Boha Thotha. Toto sú starí bohovia Egypta. Boli uctievaní po tisícročia, čo znamená, že sú silní. Anubis je sprievodcom svetom mŕtvych a skôr či neskôr začne plniť svoje funkcie, čo znamená, že vaši príbuzní a priatelia odídu do iného sveta. Niekde som čítal, že Anubis môže byť posvätený v pravoslávnej cirkvi a on bude v bezpečí. Nezmysel! Predstavte si tvár kňaza, ktorý bol o to požiadaný. To sú úplne iné energie!

Existujú Božstvá šťastia, napríklad Bastet. Ale! Ak sa na teba Bastet hnevá, môže vtiahnuť osamelosť do vášho života.
Ďalej. Duchovia vášho domova. Duchovia pohody nemajú veľmi radi bezohľadných majiteľov. Všimnite si, že keď ste neustále upratovali dom, všetko udržiavali čisté a v poriadku, vždy ste mali peniaze, bola tam pohoda. Môžete si kúpiť akúkoľvek položku pre seba. Potom ste začali zanedbávať svoj dom: najprv tam bola depresia, apatia – a peniaze odišli spolu s čistotou. Peniaze a blahobyt neprídu tam, kde je neporiadok , chaos. Dom musíte často čistiť.

Rovnako tak brownie ( domovoj-duch domácnosti) nemá rád, keď je kuchyňa špinavá. Ak ho nahneváte, vo vašom dome sa bude neustále rozbíjať nábytok, vodovodné batérie a domáce spotrebiče. Dlhé roky sa mi nič nezlomilo a nepokazilo, mám veľmi rada čistotu. Nemôžem žiť v neporiadku. Možno keď bude čistota v dome, bude čistota aj vo vzťahu. Kreatívny chaos nie je správny. Neviete, kde sú vaše veci, čo znamená, že neviete, čo v živote chcete, neviete, čo chcete dosiahnuť. Ak neexistuje cieľ, nikam nepôjdete, bez ohľadu na to, ako vám najväčší čarodejníci pomôžu. Toto je kúzlo domácnosti – udržiavajte dom čistý.

Bobkový list priťahuje bohatstvo. Môžete ho umiestniť tam, kde máte uložené peniaze. V blízkosti predných dverí môžete pod koberec položiť bobkový list. Bobkový list priťahuje bohatstvo, ale ak nemáte vážne problémy, ktoré narúšajú pohodu. Peniaze uchovávajte v špeciálnych boxoch, kde je voľné miesto. Vesmír nemá rád prázdny priestor. Skúste to.                                                    Vezmite jednu cennosť a vložte ju do prázdnej škatuľky alebo krabice,krabicu  zatvorte. Po chvíli sa tam objaví ďalšia cennosť, po chvíli ďalšia. A potom už v krabici nebude prázdne miesto, všetko bude zaplnené šperkami. Odtiaľ vezmite šperky a vložte ich do ďalšej prázdnej škatule. Po chvíli sa táto krabica naplní šperkami.                                                                                                              Udržujte svoje peniaze rovnakým spôsobom. Keď vložíte peniaze do peňaženky, kde je všetko vrazené,prplnené, žiadne peniaze vám tam nepribudnú. Pretože peniaze, ktoré si našli svoje miesto, už nikoho nepustia. Vezmeš 5000, minieš, 5000 sa vráti. Tu na tomto mieste je všetko opravené, presne toľko bude. Preto majte peniaze v samostatných priehradkách,oddeleniach a je to možné vo viacerých. Niekde bude 100 rubľov, niekde 1000 a pridajú sa – vesmír nemá rád prázdnotu. Jedna vec ťahá druhú. Všimli ste si: Kúpili ste si jedno auto, vyskúšali, osvedčili sa, pracovali, po čase si kúpite ďalšie. Muž, ktorý si kúpil jeden byt, mohol, pracoval, neodpočíval – po čase si kúpil letný dom, potom dom. Podobné priťahuje podobné. Pozrite sa doma: kúpili ste si jednu figúrku, potom sú už tri. Kúpil si jeden televízor, potom druhý. Pozri, už máš päť televízorov. Jedna vec ťahá druhú rovnakú vec. Preto si vyberte len dobrú vec, ktorú potrebujete. Jednu vec dosiahnete sami – zvyšok vám dáva vesmír.

Programy sebazničenia:

Nikdy nehovorte že nechcete žiť a nepovedzte: “Nechcem žiť, som unavený.” Pamätajte: niekto počuje vaše náhodné slová, zapamätá si a vykoná to, čo ste povedali. Nastavujete si program sebazničenia. Vyššie sily zhmotnia to, čo hovoríte, pošlú ešte väčšie choroby a problémy. Každé ráno si povedzte: “Som silný, uspejem, všetko bude so mnou v poriadku.” Nepotrebujete veľa slov, stačí niekoľko najdôležitejších, jasne a jasne, ako mantra, ako modlitba. Ak nemáte pečať smrti alebo nejaké veľmi vážne problémy, môžete sa prekonfigurovať týmto spôsobom. A všetko pôjde podľa vášho plánu.
Vyhoďte z domu všetky prasknuté, odštiepené alebo rozbité veci. Nemusíte ich lepiť, nech sú vám akokoľvek drahé.

Dokonca aj zlaté veci, ktoré neradi nosíte, vaša duša im nepatrí, musíte ich vziať z domu. Vyhodiť na križovatke a odísť. Stratíte jeden zlatý predmet, ale získate nový život. Nedrž sa vecí! Veci sú dočasný jav, nemali by ste kvôli nim prísť o život.
Zbavte sa oblečenia, ktoré už nenosíte. Keď vešiate oblečenie do šatníka, snažte sa, aby staré oblečenie bolo dnu a nové hore. Inak vo vašom živote prevládne staré nad novým. Starý rytmus zasahuje do nového.
Umiestnite fontány doma – prinášajú pohyb do vášho obytného priestoru. Ak sa hodiny zastavili a už sa nedajú opraviť, musíte sa týchto hodín určite zbaviť. Zastavené hodiny sú na smrť.
Nemôžete mať doma kryštály, z ktorých sa cítite zle. Kryštály niekoho milujú a niekoho nemajú radi. Najmä morion a turmalín. Toto sú čarodejnícke kamene.
Zvieratá môžete chovať doma. Ak nie ste pripravení sa on postarať, nezaobstaravajte si domáce zviera. Nevyberajte si podľa plemena ani krásy, pozerajte sa na zviera, ktoré je vám blízke duši. Nútiť sa milovať zviera nebude fungovať. Zvieratá prinášajú do domova prosperitu. Ak na ulici nájdete červenú mačku, určite si ju zoberte a prineste domov. Červená mačka prináša veľké bohatstvo. Ale to je len mačka, ktorá bola prezentovaná na ulici, alebo tá, ktorá bola vyzdvihnutá. Kúpená mačka také bohatstvo neprinesie.
Ak budú otázky – pýtajte sa  vestecjozef@gmail.com

veštec Jozef

Pod touto prezívkou ma väčšina z Vás pozná.

Veštím z kariet cigánskych, Lenormand a tarotov.

Pracujem s kyvadlom a robím Numerologické rozbory osobnosti a vzťahov.

Pomáham riešiť problémy s láskou,vzťahmi, prácou, peniazmi a vaším osudom.

Vždy, keď potrebujete pomôcť, stačí zavolať  0905/435408  a dohodnúť si stretnutie.

Váš   veštec Jozef

Mohlo by sa vám tiež páčiť...