Články

Kartám je jedno či ukazujú osud kráľovi alebo poslednému žobrákovi.

 

 

Pri svojej práci veštca  prichádzam do styku s rôznymi osudmi ľudí. Každý jeden príbeh je jedinečný, zvláštny. Každý by si zaslúžil zverejniť (samozrejme inkognito).

Občas sa ale stretnem, so zvlášť netradičným, zaujímavým  a zapeklitým osudom. Sú to vždy príbehy obyčajných žien a mužov, ktorý sa na prvý pohľad ničím neodlišujú od priemernej šedi života. Títo ľudia ale  vo svojom živote prežili, resp prežívajú niečo nezvyčajné. Často poznajú aj hĺbku a krutosť pekla, tu na zemi.

V prvom rade je to skupina žien, čo prichádza s nemou prosbou v očiach o zázrak. Zázrak, ktorý by vyriešil raz a navždy, ich trápenia a peklo  na zemi. Peklo, ktoré im pripravujú často ich najbližší. Tu musím voliť opatrne svoje slová aby som ešte viac neublížil.

Samostatnou skupinou sú mužskí klienti. Tu občas, len kladivo a sekáč by pomohli, rozbiť ich pancier uzavretosti.

K tým iným, netradičným výkladom patria aj výklady pre 4 % menšinu (aj keď ja si myslím že ich je viac). Áno hovorím o lesbičkách, gejoch a bisexuáloch. Je jedno či je to muž alebo žena. Netradičný výklad nie je v tom, že musím prehodiť význam pojmov milenec -milenka na milenec – milenec a milenka-milenka. Ale v tom, že niektorí sa snažia tento fakt skryť. Boja sa ho na verejnosti priznať. Pritom každý dobrý veštec/ca  vie, že karty neklamú a danú skutočnosť mu hneď ukážu.

Tento článok vznikol ako priamy odkaz, niektorým mojim klientom. Klientom, čo sa báli prísť a požiadať ma o pomoc v ich trápení. Pre mňa, sú to moji klienti a sú vítaní. Všetci sú to predovšetkým ľudia, čo majú svoje trápenia a túžby. Moje služby sú pre všetkých.

veštec Jozef

Pod touto prezívkou ma väčšina z Vás pozná.

Veštím z kariet cigánskych, Lenormand a tarotov.

Pracujem s kyvadlom a robím Numerologické rozbory osobnosti a vzťahov.

Pomáham riešiť problémy s láskou,vzťahmi, prácou, peniazmi a vaším osudom.

Vždy, keď potrebujete pomôcť, stačí zavolať  0905/435408  a dohodnúť si stretnutie.

Váš   veštec Jozef

Mohlo by sa vám tiež páčiť...