Články,Príbehy žien

Príbeh ako každý iný.

Milé žienky píšem Vám tento príbeh. Príbeh so zlým koncom, pretože len rozprávky sa končia šťastne.

Som rómka alebo cigánka.Tak ako komu pasuje.Celý život tvrdo pracujem a ak ma stretnete, ani nezistíte, že nie som biela. Žijem, pracujem a bývam medzi Vami už od narodenia.

V 15 rokoch som ukončila 9 triedu a išla som na učňovku. Bola som normálna mladá baba. Baba čo sa rada smiala, zabávala a rada chodila na diskotéky. Na jednej takejto diskotéke, som spoznala svojho budúceho muža. Brali sme sa mladučký. On mal pred vojnou a ja som čakala prvého syna. Ledva sa narodil syn, už musel narukovať. No a ako to chodí, občas prišiel na opušťák domov. Výsledok ? Čakala som naše druhé dieťa, druhého syna.

Po návrate z vojenčiny sa prejavili naplno dva roky nášho odlúčenia. Postupne sme sa odcudzili a nezvládali sme to. Neprešlo ani 5 rokov manželstva a nasledoval rozvod.
V ďalších rokoch som bola sama. Sama bez lásky muža, bez sexu a bez opory druhého človeka. Jedinú radosť som nachádzala vo výchove mojich dvoch synov. Takto mi prešlo 7 dlhých rokov.
Ako áno ako nie, vtedy som sa bezhlavo zaľúbila do ženatého muža. Roky mi sľuboval, že sa rozvedie ale pritom si len užíval a zneužíval moju lásku. Znova prešlo celých 7 rokov, než som to rázne ukončila.

Neskôr som začala hľadať lásku cez Čet. Zapáčil sa mi jeden muž, ktorý to na začiatku myslel úprimne. Znova som našla odvahu pustiť sa do nového vzťahu. Po čase sme plánovali začať bývať spolu. Mala som sa nasťahovať k nemu ja.
Človek mieni ale život mení. Okolnosti v rodine (starostlivosť o mamu) mi nedovolili splniť si svoje šťastie. Aj ked náš vzťah trval na diaľku celé štyri roky, túto skúšku nevydržal. Koniec prišiel z jeho strany.

A to bol vlastne začiatok , môjho konca. Kamarátka ma prihlásila na Pokec. Aj ked som na začiatku nechcela, nakoniec som neodolala . Po krátkom čase, som spoznala nového muža . Pozval ma na kávu a ja som sa zaľúbila ako mladé dievča. Už pri treťom stretnutí sme sa milovali. Bolo to fantastické a pár krát sme si to aj zopakovali. Vznášala som sa od šťastia ako na obláčiku. No vtedy nastal z jeho strany obrat. Prestal mi volať, zatajoval sa a prestali sme sa stretávať.

Ja som vo svojom zúfalstve, začala som volať všetkým možným vešticiam,vešcom . Prerástlo mi to cez hlavu a hlavne zničili ma audiotexové čísla . Volala som vo dne v noci , v práci … Telefónny účet vyletel do neskutočnej výšky X… eur. Vtedy sa mi podarilo dohodnúť splátkový kalendár s operátorom.

Takto som sa tvrdo prebudila do reality a vytriezvela vo vzťahu. Neskôr som nezvládala platiť splátky a začala som brať jeden úver cez druhý.
Musela som si nájsť aj novú prácu. Tu sa moje problémy znova vystupňovali. Znova som stretla muža, kolegu do ktorého som sa zamilovala. Nastal zvyčajný scénar. Najprv vášeň a neskôr, slzy a plač. Znova som to riešila mobilom. Tentokrát to ale dopadlo  bez možnosti úveru a bez možnosti  splátkového kalendára, od operátora. Neviem ako to prežijem a ako to celé vyriešim.

Milé čitateľky . Som žena ako každá druhá. Verila som na lásku, túžila som po šťastí a bojova som o svoj kúsok neba. A znova som prehrala.

PS: Ak sa dostanete do podobnej situácie ako ja. Spomeňte si, že moja rozprávka nemá šťastný koniec. No ak sa rozhodnete hľadať pomoc cez veštby, nerobte to ako ja. Žiaden muž Vám za to trápenie a výdavky nestojí.

Moja rada znie : Nájdite si jednu osobu, vešticu/vešca a použite ich služby len keď to bude vážne a nutné .

veštec Jozef

Pod touto prezívkou ma väčšina z Vás pozná.

Veštím z kariet cigánskych, Lenormand a tarotov.

Pracujem s kyvadlom a robím Numerologické rozbory osobnosti a vzťahov.

Pomáham riešiť problémy s láskou,vzťahmi, prácou, peniazmi a vaším osudom.

Vždy, keď potrebujete pomôcť, stačí zavolať  0905/435408  a dohodnúť si stretnutie.

Váš   veštec Jozef

Mohlo by sa vám tiež páčiť...