Posted in: Články

Urieknutie, porobenie, počarovanie, preklatie.

nettoyage : fran . očista energií

 

Def.:“ Urieknutie, porobenie, počarovanie, prekliatie sú magické úkony-činnosti za účelom poškodenia a vykonania pomsty na danej osobe. „

Delíme ich :

A/ nevedomé – v stave zlosti, rozrušenia vyslovíme prianie nech sa ti nedarí.. preklínam ťa ap. Často krát si to v danej chvíli neuvedomujeme ale potrebujeme si len zlosť vyliať, uvolniť paru.

B/ vedomé – jedná sa o zámerný magický úkon s konkrétnym cieľom škodiť konkrétnej osobe. Nezáleží či úkon vykonáva osoba ktorá chce poškodiť alebo si tento úkon objednala u inej osoby (čarodeja ,čarodejky).

Niekedy mávame pocit, že sa nám nedarí, stávajú sa nám zvláštne veci. Prestalo sa nám dariť v pracovnom ale aj v osobnom živote. Vtedy často hovoríme, že nás niekto uriekol, preklial, napľul na nás ,pobosoroval nám. Proste a jednoducho, že niektorý ľudia v našom okolí sa nám snažia uškodiť.

Potom hľadáme pomoc u druhých ľudí. Utiekame sa či už ku kňazom alebo vyhláseným čarodejniciam/čarodejníkom. Ich služby nás stoja niekedy až horobilné sumy (klientky mi potvrdili že platili za očistu domu a seba stovky až tisícky €) Pritom je to bez záruky a častokrát si vieme pomôcť sami. Lepšie, jednoduchšie a lacnejšie.

Danú tému rozoberieme v sérii článkov nazvanej Nettoyage po slovensky:

Čo budeme rozoberať ?

V prvom článku si povieme aké prostriedky máme doma na očistu pred zlými energiami.

Ďalšie dva články sa zamerajú priamo na očistu tela a na očistu priestoru okolo nás.

Bude nasledovať článok o možnostiach ochrany pred zlými energiami.

Prípadne daľšie články podľa vašich požiadaviek a otázok.

Back to Top