Príbehy žien

Láska od trinástich s

V mladosti mi zomrela babka. Bola to mamina mama.Prečo to spomínam ? Tu v náručí hôr,  som sa spoznala s Jankom. Bola to láska na prvý pohľad. Darmo som sa tomu bránila. Nechcela som aby všetci vedeli, že ho ľúbim. Aj tak všetci naokolo videli ako som sa doňho zaľúbila.  Ako to v takýchto prípadoch býva, vždy keď som mohla, som išla okolo jeho domu. Že akoby náhodou. Naťahovala som krk len aby som ho na chvíľu zazrela.  Viete, v tom čase internet a mobil ešte neboli na svete.  Začala som chodiť von s jeho kamarátmi. S  triehla som na každú chvíľu len aby som mohla byť pri ňom, svojej veľkej láske.  Netrvalo to dlho.  Vlastne po prázdninách, sme stratili medzi sebou kontakt.

Čas plynul,život išiel ďalej a ja som si našla priateľa. V podstate to bol čas samoty, pokusu zabudnúť na Janka.  A ako sa hovorí spravila som z núdze (byť sama ,nemať muža ) cnosť.  Vydržali sme pri sebe až štyri roky.

Po čase, som znova začala oprašovať staré kontakty. Cez jednu sesternicu, som získala kontakt na Janka. Srdce mi znovu začalo divoko biť kôly mojej dávnej detskej láske.  Medzi nami začali chodiť listy, občasné volania . Prerástlo to do pravidelného stretávania. Neskôr sa z nás stal pár.V minulosti to nešlo tak hupkom, hup ako to vidím že to robia dnešný mladý.                                                    Neskôr sme spolu aj pracovali v jednej firme. Aj keď sme sa poznali od detských liet, až vtedy som prišla na to, že je gambler. Hrával automaty , síce nepravidelne ale hrával.  Vo svojej krásnej naivite som si myslela, že keď budeme spolu bývať, prestane hrávať.  Neprestal , len ja som otehotnela.

Moja rodina síce bola proti nášmu vzťahu ale ja som ho ľúbila. Pretože som patrila do rodiny, museli to všetci rešpektovať.  Navyše vtedy sme bývali u mojich rodičov .Ja som bola tehotná a Janko si našiel konečne novú prácu. Postupom času keď tehotenstvo pokračovalo, dostal sa Janko do zlej spoločnosti. Tentokrát to neboli automaty ale oveľa horšie. Jeho barličkou sa stali drogy -marihuana a pervitín. Prepadol im naplno. Prišli hádky, plač,krik. V tomto ovzduší som porodila dcéru. Janko neprestal, nepomohlo nič. Tento stav som nedokázala prekusnúť. A pravdu povediac, Janko ani nechcel prestať. Pri poslednej hádke, keď zobral naše posledné peniaze, samozrejme  na automaty a drogy moja trpezlivosť došla vrcholu. Bola to pre mňa a dcéru konečná. Než sa vrátil, mal zbalené kufre pred dverami. Vyhodila som ho a náš vzťah som ukončila. Myslela som, že keď príde o mňa a dcéru, spamätá sa. Verila som, že sa vráti ku nám.Vedela som, že našu dcéru miluje nadovšetko.

Mesiac sa choval ako hrdina, vyhlasoval všade ako mu je dobre. Potom začal chodiť po celej mojej rodine a prehováral ich aby mi dohovorili. Prosil ich nech ma presvedčia, nech mu dám ešte jednu šancu. Viete si predstaviť aké peklo týmto svojím konaním v rodine vyvolal? Celá moja rodina bola na mňa nahnevaná. Čo som mohla robiť ? Musela som ho prijať naspäť. Sľúbil mi, že viac nebude robiť hlúposti. Sľúbil, že sa drog a hrania hier ani nedotkne. Našťastie v rukáve som mala eso, svoj záložný plán. Povedala som si, že ho vyskúšam. Zavolala som k nám človeka, o ktorom som vedela že užíva drogy. Síce ja som ho neznášala ale potrebovala som ho. Nechala som ich spolu chvíľu samých a môj Janko samozrejme neodolal. Zobral si drogu priamo doma. Toto bol pre mňa definitívne koniec . Všetko som povedala celej rodine. Rodina ako to býva, o ničom nevedela. Sľúbila som si, že nikdy viac takéto veci vo svojom živote nepripustím.

Milý Janko letel z domu a môjho života ako špinavé prádlo. Než sa zmohol na nejakú odpoveď, bol vyhodený zo svojimi vecami na dlažbe. Nezostal po ňom ani smrad. Po rozchode s Jankom, som dlho ostala sama . Takto mi to vyhovovalo . Janko sa síce stretával s dcérkou, ale to bolo asi tak všetko. Mne bolo dobre samej a užívala som si život na plné dúšky. V rozprávke by asi zaznelo: a žili šťastne ,až kým nepomreli. No život je iný. Príbeh ma iné , svoje pokračovanie.

veštec Jozef

Pod touto prezívkou ma väčšina z Vás pozná.

Veštím z kariet cigánskych, Lenormand a tarotov.

Pracujem s kyvadlom a robím Numerologické rozbory osobnosti a vzťahov.

Pomáham riešiť problémy s láskou,vzťahmi, prácou, peniazmi a vaším osudom.

Vždy, keď potrebujete pomôcť, stačí zavolať  0905/435408  a dohodnúť si stretnutie.

Váš   veštec Jozef

Mohlo by sa vám tiež páčiť...