Články,Mágia

1001 x kanál Veštec Jozef.

Už je to pomaly 2 roky, čo som si založil svoj podcastový kanál veštec Jozef na platforme Anchor. Presnejšie 18.3. 2021 som nahral a hneď aj uverejnil svoj úvodný podcast s názvom Osoba veštec Jozef.
A dnes cca po 21 mesiacoch (dnes je 29.11.2022) mám 1001 x prehratí nahraných epizód.
Pri spätnom pohľade si musím priznať, že začiatky boli, akoby som to povedal mierne -trošku divoké. Od nápadu o tvorbe podcastu , cez zistenie si možnosti realizácie, nákupu prvého klopového microfónu značky RODE, vytvorenie prvého loga až po nahratie a uverejnenie môjho prvého podcastu neuplynul ani týždeň.
Síce logo malo štýl ala filmy z 30 rokov minulého storočia , kvalita zvuku mierne prevyšovala záznam hlasu pána Edisona na parafínové valčeky. No ale tá radosť a pýcha ,že som to dokázal. Dodnes si môj prvý podcast môžete prehrať , nezmazal som ho. Je pre mňa osobne majákom môjho začiatku, zo všetkými jeho chybami.
No najdôležitejšie je, že som začal tvoriť.
Moje prvé nahrávky boli priamo do PC. Neskôr ako pribúdali podcasty som sa rozhodol dokúpiť nový microfón SAMSON Q2U, s ramenom a záznamové zariadenie Podtrack P4, od fyrmi ZOOM ,s 16 MB kartou. Zariadenie ktoré je určené priamo na nahrávanie podcastov. Kvalita, úroveň nahrávania , úroveň prípravy pstupne stúpala.
Ako sa zlepšovala kvalita nahrávania a nahrávok, pribúdali aj postupne ďalšie nahrávky podcastov. Niekedy je to len môj hlas ale častokrát si môžete vypočuť aj rozhovory zo zaujímavými ľuďmi.
Praxou som sa naučil lepšie rozprávať, viesť rozhovor, upravovať nahrávky . Nezabudol som ani na propagáciu. Platforma Anchor mi sama postupne uverejňovala môj kanál veštec Jozef na ostatné platformi ako Spotify, Podbean, Podcasty ai.
Meditým som 2x zmenil logo až som ostal pri súčasnom loge znazorňujúce bežiaceho Ohnivého koňa.
Približne pred tromi mesiacmi som pripojil k podcastovemu kanálu aj You Tube kanál s rovnakým menom veštec Jozef. Prerobil som niekoľko nahrávok do formátu mp4 vhodného na uverejnenie na You Tube a šup tam s nimi.
V tom čase som prerobil aj svoj facebookový účet veštec Jozef do jednotnej fazóny s podcastovým a you tube kanálom.
Odvtedy každý podcast uverejnujem na podcastovom kanále a zároveň s You Tube kanále veštec Jozef. Pritom propagácia ide cez facebook, twiter , instagram.
K zvukovým nahrávkam pribudli aj videa môjho veštenia z kariet na rôzne otázky.
Postupom času rástla počúvanosťa sledovanosťoboch mojich kanálov. Pribúdali epizódy na podcaste a dnes ich je tam už 38.
Až prišla magická hranica 1001 x prehratí mojich podcastov na kanáli veštec Jozef.
Medzitým môj You Tube kanál narástol na 34 podcastov a nahrávok videa. Tieto čísla sa prehupli cez 2000 zhliadnutí , 98 h času pozerania .
Aj keď You Tube kanál rástol rýchlejšie a v súčasnosti má viac ako dvojnásobnú sledovanosť, predsa väčšiu radosť mi robí môj podcastový kanál.
Poviete si čo to je ? Nemáš sa čím chváliť ap. No ja som začínal od nuli. Tvorba podcastov a videí ma baví. Snažím sa priniešť niečo kvalitné ,zaujímavé a prospešné pre špecifickú skupinu poslucháčov. Moje podcasty a videa nie sú určené pre každého. Snažím sa pomosť svojim klientom a poslucháčom/poslucháčkam.

veštec Jozef

Pod touto prezívkou ma väčšina z Vás pozná.

Veštím z kariet cigánskych, Lenormand a tarotov.

Pracujem s kyvadlom a robím Numerologické rozbory osobnosti a vzťahov.

Pomáham riešiť problémy s láskou,vzťahmi, prácou, peniazmi a vaším osudom.

Vždy, keď potrebujete pomôcť, stačí zavolať  0905/435408  a dohodnúť si stretnutie.

Váš   veštec Jozef

Mohlo by sa vám tiež páčiť...