Milé poslucháčky a poslucháči. Dnes sa s vami podelím o mojich 10 top príbehov z mojej mnohoročnej vešteckej praxe.
Tieto príbehy sa skutočne stali ,skutočným ľudom. Každý jeden ľudský príbeh nejakým spôsobom prišiel do môjho života. Ale pre ochranu súkromia, nikoho nebudem menovať svojim pravým menom. Každý príbeh uvádzam pod prezývkou, ktorá ho vystihuje. Výber prezývky ako aj príbehov je čisto mojím subjektívnym pocitom, závislým nielen na mojich pocitoch ale aj na mojej sklerotickej pamäti.

Tak ak som Vás zaujal, dajte laik , odber , komentár, prípadne povedzte o mojich príbehoch svojej rodine, známim ako aj priateľom. Takže prosím spravte si pohodlie a prajem príjemné počúvanie.

10 miesto:

Svoj rebríček 10 top príbehov otváram 10 miestom a to príbehom nazvaným :
Stretnutie s Bielou čarodejkou

Príbeh je jednoduchý – Prišla ku mne na výklad žena. Žena v najlepších rokoch. Šarmantná, sexi, proste pekná žena v rozpuku života. Žena s veľkým Ž.
Jej podaná ruka bola horúca a plná energie. Žiarila z nej veľká sila a charizma.
Prišla, lebo nerozumela ,čo sa v jej živote deje. Nevedela kam sa má ďalej vydať, kam kráčať na svojej ceste životom. Ona netušíla a nevedela ako brať rany osudu No, jej daľšia cesta životom sa mala vyvíjať smerom cesty Bielej Čarodejky. Čarodejky, čo bude pomáhať a ochraňovať ľudí.
Aj ked som jej povedal koho v nej vidím , len sa zasmiala a mávla rukou….
So mútkom musím povedať , že jej kroky životom smerujú inou cestou . Zvolila si inú cestu než aku som u nej videl ja. V súčasnosti dostáva ranu za ranou a nevie , nechce si priznať že jej cesta životom má viesť iným smerom. Mám obavu , že keď na to sama príde budem mosť len povedať: stretol som šarmatnú ženu čo sa nestala Bielou čarodejkou.

9 miesto :

Na 9 mieste som umiestnil príbeh ktorý som nazval Koniarka.
Koniarka je múdra,pekná, šarmatná, sexi žena .
Je to žena , ktorá vo svojom živote zažila sériu ťažkých až krutých sklamaní s partnermi a preto svoju lásku, energiu života dáva ušlachtilím , verným koňom.
Vždy keď mi zavolá , smútok zavanie z jej srdiečka. No a keď riešim jej osud , partneri sú až na poslednom mieste. Na prvom sú jej milované koníky a práca s nimi. Ona radšej dáva lásku ušlachtilím koňom ako ľudom. Ľuďom v ktorých sa sklamala. Zvlášť v mužskej populácií.

8 miesto :

Príbeh na 8 mieste som nazval Američanka.
Je to žena v stredných rokoch ktorá si sama kráča svojim životom a neunavne pritom kráča za svojím snom. Snom mať vlastniť svoju firmu v Amerike.Mať svoju vlasnú značku.
Nie žeby to bola ako žena škaredá, hlúpa či inak nepriťažlivá, práve naopak. Je to žena čo chlapov priťahuje a samaby chcela by mať niekoho pri svojom boku. No má tú zvláštnu schopnosť pritiahnuť si do života tých nesprávnych partnerov.
Síce sa na vonkajšok sa tvári pohodovo ale mne ukázala aj svoju druhú smutnejšiu stranu svojho života.Krásne na tom je že verí stále v lásku a svoj úspech, šťastie…

7 miesto :

Siedme miesto v mojich príbehoch obsadila pani Hrnčeková.
Je to staršia , šarmatná a veľmi múdra pani žijúca v zahraničí. Občas si zavoláme a pokecáme čo sa stalo, čo nového máme ako sa darí.
No a prečo som nazval jej príbeh pani Hrnčeková ? Pri jednom našom videohovore som ju videl piť čaj z veľkého malovaného hrnčeka. Pochválil som jej ho a povedal že sa mi páči. No a čuduj sa svete o pár dní mi prišiel balíček zo zahraničia. A v nom dva krásne hrnčeky na čaj. Vždy keď z nich pijem čaj , spomeniem si na moju pani Hrnčekovú a jej milý darček.

Nasledujúce dva príbehy na mieste číslo 6 a 5 budú rozprávať príbehy kedy ma určitý ľudia oklamali, vedome mi ublížili, zneužili , poškodili ma. Síce dnes už chápem prečo mi boli daný do života a prečo som preži to čo som prežil , no nie sú to pekné príbehy .

6 miesto :

Takže 6 miesto som priradil mužovi, ktorému som dal prezývku Rozpravkar.
Príbeh sa stal pred rokmi ale zasiahol ma veľmi, a nebyť mojich priateliek čarodejníc ( ktoré ešte spomeniem) bol by som zaplatil vysokú cenu za svoju naivitu a dôveru v ludí.
RozpravkarJe je to muž čo ma podlo oklamal, snažil sa mi podstrčiť príbeh, čo bol viac nepravdivý ako pravdivý.
Spravil určité veci v zahraničí , za ktoré ho súdili miestne úrady. Ja som uveril jeho verzii príbehu,a ignoroval som príbeh čo mi ukazovali moje karty. Snažil som sa mu pomosť nielen veštbou ale aj za pomoci mojich priateliek , cestou mágie. Našťastie títo moji anieli strážny rozpoznali jeho vedomé klamstvo ale zlo sa už stalo . A ja som platil za svoju chybu .

5 miesto :

Miesto číslo 5 obsadil príbeh ženy ktorý som nazval Faloš.
Sama si hovorí jasnovidka ale na tom nezáleží . Príbeh sa začal odvíjať niekedy v minulosti. Ako ano ako nie skontaktovali sme sa a volali si na báze priateľského rozhovoru. Kecali sme nezáväzne spolu zopár hodín o veciach ktoré sú nám blízke. Karty, osud, pomoc ľuďom… Počas rozhovoru mi povedala nejaké veci týkajúcich sa mojej osoby . Ja som jej poradil aby si za svoju pomoc , rady nechala platiť. Na ničom inom sme sa nedohodli a priateľsky sme sa rozišli. Ako ano ako nie po čase som ju skontaktoval o pomoc . Súhlasila ale za sumu čo mi vyrazila dych. Ja som bol pripravený zaplatiť ale .. Na moju otázku prečo toľko , mi povedala že polovica je za minule že som jej nezaplatil. To čo nasledovalo potom nebolo nič pekné vyhrážky , vydieranie .. Radšej som vyrovnal tzv. dlh a vymazal jej číslo.
Zaujímavosťou je , že ona ma nedavno kontaktovala a potrebovala pomoc. Síce som ju slušne odmietol – napísal som jej nie, no dotyčná ma ešte pár krát kontaktovala pokiaľ som ju nezablokoval. Ako sa hovorí karma je zdarma.

4 miesto:

Príbehu na pomyselnej 4 priečke som dal meno Vdova.
Je to príbeh mladej ženy , ktorá sa rýchlo stala vdovou. Príbeh ktorý rozpráva o duchoch, utrpení, čiernej mágií. Príbeh kde sa zahrávala s vecami , energiami, duchmi a ako to dopadlo. Príbeh o veciach ktoré by mali ostať utajené. Pretože mnohých už dostali do pekla , nielen toho pomyselného, ale skutočného tu na zemi. Ona svoj príbeh narozprávala aj na mojom podcastovom a zou tube kanále Rozhovory s vešcom Jozefom a názov sme tomu dali Jarmilka o duchoch a ich vyvolávaní. Odporúčam vypočuť si.

Pomaly sa bližíme do finále .

Bronzová priečka:

Pomyselnú 3 priečku má príbeh ktorý som nazval Dáma z juhu.
Príbeh ktorý keby som mohol vyrozprávať, by hovoril o osude jednej mladej ženy. Bola doslova krásna , elegantná, šarmantná , veľmi vzdelaná a múdra. Ženy o ktorej sa mužom po nociach len sníva a ženy jej závidia jej krásu , múdrosť, úspech. No najradšej by jej vyškrabali oči a slušného slova pre ňu nemajú. Prečo ?
Pretože v tom čase sa živila najstarším remeslom sveta.
Sedela u mna žena ktorá prišla ku mne po radu a mala rovnaké trápenia , starosti ako mnohé z vás.
Vedzte všetko čo som sa od nej dozvedel by vydalo na niekoľko románov. Akurát by ma obvinili že mám bujnú fantáziu . Že to nemôže byť pravda. A práve pre to nemôžem a nesmiem prezradiť viac . Poviem len toľko že ma ťažký život , a cesta ktorou sa rozhodla kráčať nie je ľahká. Pritom ostala ženou , človekom čo vždy všetkým okolo seba pomáha. Pre jej statočnosť, čestnosť, odvahu nadalej bojovať o svoj lepší osud si ju vážim a rešpektujem. Jej príbeh je pre mňa fascinujúcou ukážkou sili jednej schopnej ,skvelej ženy , ktorá aj napriek tvrdosti života, jeho krutosti života stále bojuje o svoje šťastie a verí vo svoju lepšiu budúcnosť.
Prosím ak si vypočuješ tento príbeh a spoznáš sa v nom , prosím ozvi sa mi. Rád by som vedel ako pokračuje tvoj príbeh.

Zlatá a strieborná priečka:

Finálové príbehy sú dva.
Na pomyselnej priečke číslo 1 a 2 top mojich príbehov sú príbehy dvoch žien. Žien ktoré sa nebojím nazvať mojimi anjelmi strážnymi.
Ženy čo mi skutočne pomohli a pomáhajú v mojom živote , a nielen v mojom živote. Obidve ženy si veľmi vážim. Neviem a nemôžem povedať že toto je príbeh čislo1 a toto je príbeh číslo 2 Obidve by si zaslužili pomyselnú prvú priečku , ale nedá sa .
Ich príbehy som nazval Príbehy čarodejok Satim a Egypťanky.
Prvá si meno Satim zvolila sama a druhej som meno Egypťanka dal ja.
S oboma ženami som sa zoznámil cez výklad kariet. Záujem o duchovno , prácu s energiami a riešenie našich životov nás priviedli na jednu cestu.

Prvú som poznal Satim. Život ju podrobil nejednej skúške . Priviedol jej do cesty ludí s ktorými si musela prežiť pochopiť svoje… No cez to všetko , ostala skvelou ženou, dobrou kamarátkou, milujúcou matkou . Ostala skutočne ľudskou a perfektnou čarodejnicou , vešticou čo my vždy vedela podať nezištne pomocnú ruku.

Neskôr mi život priviedol do cesty Egypťanku. To bol už tvrdší oriešok. Je to energická , silná žena čo peklo zažila už tu na zemi. Akým zázrakom to prežila , vydržala a ostala človekom neviem , nepýtajte sa ma . Pri našich začiatkoch doslova iskry lietali . No postupom času sme si našli spoločnú reč .

Obidve považujem za svoje priateľky , sú to skvelé ženy ktoré mi pomohli v mojom živote a pomáhajú mi zvládať nástrahy duchovného života. Ďakujem Vám.

Ak ste počúvali túto epizodu až do týchto chvíľ a máte svoj top príbeh dajte mi o ňom vedieť . Kontakt nájdete pod podcastom .
Tak ak som Vás zaujal, dajte laik , odber , komentár, prípadne povedzte o mojich príbehoch svojej rodine, známim ako aj priateľom.
Dopočutia nabudúce.

 

 

 

Back to Top